Elektrikli Ev Aletleri » Elektrikli Mutfak Aletleri » Su Arıtma Cihazları
su-aritma-cihazi-pompasiz-6-asamali-lg-membran-luks-musluk--1048_1.jpg

Su Arıtma Cihazı Pompasız 6 Aşamalı (LG Membran+Lüks Musluk)

Sol taraftaki görselin üzerinde fareyi kaydırarak ürünün daha detaylı görsellerini inceleyebilirsiniz.

  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Fiyat Düşünce Bana Bildir
  • Alarm Listenize Ekleyin
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Ürün Yorumları
  • Kargo ve Garanti
AQUABİR AÇIK KASA 6 AŞAMALI POMPASIZ SU ARITMA CİHAZI ( LG MEMBRANLI )   

KAPASİTE = 10 lt/saat = 240 lt/gün   


prapazar.com pazaryeri N11 entegrasyonu

Ters Ozmos Su Arıtma Cihazının tasarlandığı filtre sıralaması, 5 MİKRON SEDİMENT (SPUN) FİLTRE, UDF GRANÜL AKTİF KARBON FİLTRESİ,  CTO BLOK AKTİF KARBON FİLTRE, MEMBRAN, POST (SON) AKTİF KARBON FİLTRE (TATLANDIRICI) ve isteğe göre* MİNERAL ve/veya ALKALİ FİLTRELER şeklindedir.     


Bazı ürünlerde Fiyat düşürebilmek için  UDF GRANÜL AKTİF KARBON FİLTRE%27si   yerine  1 MİKRON SEDİMENT (SPUN) FİLTRE%27 si  kullanılmaktadır. Bu durum da; giriş suyundaki Membran Filtresine zarar veren Organik Maddeleri ve Kloru yeteri miktarda ön filtre yapılamadığından dolayı esas arıtmayı sağlayanMembran Filtrenin ömrünü kısaltmaktadır.
 
Tank Özellikleri;

TANKPRO marka 3.2 galon (12 Litre) metal tanktır. Ürünümüz NSF ve CEbelgelerine sahiptir.


CİHAZ İÇERİĞİ


prapazar.com pazaryeri N11 entegrasyonu


FİLTRE DETAYLARI

1.AŞAMA:  5 MİKRON SEDİMENT (SPUN) FİLTRE

İlk Temizlik Aşamaları Gibi Düşünülebilir. Sediment Tortu Filtresi Sıkıştırılmış Kağıt Gibi Bir Yapısı Vardır. Sudaki Çözülmemiş Partiküller, Kir, Tortu, Kum Arıtımının Kabası Bu İlk Filtre İle Sağlanmış Olur.


2.AŞAMA:  UDF GRANÜL AKTİF KARBON FİLTRESİ     
Granül Aktif Karbon filtre, ters ozmos filtrasyonunun ikinci aşamasıdır. Suda renk, tat ve kokuya neden olan organik ve kimyasal maddeleri tutar. Kaliteli içme suyunda bulunmaması gereken klor ve diğer kimyasal maddeleri arıtarak membran filtreyi korur ve ters ozmos işleminin kusursuz olarak gerçekleşmesini sağlar.


3.AŞAMA:  CTO BLOK AKTİF KARBON FİLTRE   
İlk Aşamadaki Filtreden Geçmiş Klor, Renk, Tat Ve Koku Veren Eriyik Gazlar, Artıklar Ve Organik Maddelerin Arıtımını Sağlar. Bu Filtre Aktive Edilmiş Karbondan Oluşmaktadır Ve Klorun, Koku, Organik Kirleticiler, Böcek İlaçları Ve Koku İle Tadı Etkileyen Kimyasallardan Arındırma Amaçlıdır.

4.AŞAMA  :  80 GPD LG MEMBRAN   
Esas İşi Yapan Ve Suyu Arıtan Filtre Budur Diyebiliriz.  Sudaki Sert Su Kontaminantlarını Ortadan Kaldırır: Arsenik, Kurşun, Bakır, Baryum, Krom, Cıva, Sodyum, Kadmiyum, Florür, Nitrit, ve Selenyum, Bakteri Ve Virüsleri Atık Bölümünden Dışarı Atar %100 Güvenli İçme Suyu Sağlar.   Bu nedenle cihaz seçiminde en çok dikkat edilmesi gereken noktalardan biri kaliteli membrana sahip bir cihaz seçmek olacaktır.


5.AŞAMA:  POST (SON) AKTİF KARBON FİLTRE (TATLANDIRICI)   
Membran Filtrede Arıtılan Su, Saflığa Yakın Derecede Olduğundan İçim Olarak Ham Gelecektir. Bu Yüzden Tadı Daha Çok Beğenilecek Hale Getirmek İçin Post Karbon Filtre Kullanılır. Dağ Kaynağından Çıkan Suyun Tadına Benzer Bir Su Haline Getirir.

6.AŞAMA:    MİNERAL FİLTRE

Mineral filtre temiz su niteliğini geliştirir. Kalsiyum, magnezyum, sodyum, potasyum ve diğer faydalı mineralleri içme suyunuza takviye eder.

prapazar.com pazaryeri N11 entegrasyonu

Bu değerler; su tüketim miktarınıza  ve  giriş suyu kalitesine  göre değişkenlik gösterebilmektedir.


-Cihazın pompalı-pompasız olmasını neye göre seçmeliyim?

-Cihazı kuracağınız yerdeki su basıncına göre seçmelisiniz. Şebeke basıncı iyi ise (4 barın üstü) pompasız, şebeke basıncı kötü ise (4 barın altında) pompalı cihaz seçmenizi öneririz.

Pompalı Cihazlarımız

5 Aşamalı Pompalı cihazımız için tıklayınız

6 Aşamalı (Mineral veya Detoks veya Alkali veya 4%27lü Mineral) Filtreli Pompalı cihazımız için  tıklayınız

7-8-9 Filtreli Filtrelerini Kendin Seç (Alkali-Mineral-Detoks-4%27lü Mineral) Pompalı cihazımız için  tıklayınız


Ürünün Montajı Müşteriye aittir.


Size göndereceğimiz kolay kurulum kitapçığından faydalanarak kendiniz montaj işlemini yapabilirsiniz. (Firmamızın teknik ekibinden telefon ile destek alabilirsiniz.)

Ayrıca montaj işlemi 75 TL - 100 TL karşılığında il merkezlerinde de yapılmaktadır.


Hafta içi saat 15.00 a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Saat 15.00 dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya teslim edilir.

Hafta sonu (cumartesi) saat 11.00 a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir. Saat 11.00 den sonra verilen siparişler pazartesi günü kargoya verilir.


Kargonuzu teslim alırken lütfen kuryenin yanında açıp teslim alınız. Üründe hasar olduğunu görürseniz hasar tespit tutanağı tutturunuz ve kuryeyle karşılıklı imza altına alınız ve İade ediniz. Hasarlı ürünleri teslim almayınız. Bu durumu lütfen bize bildiriniz.


Alışverişinizin Sıfır Risk güvencesinde gerçekleşebilmesi için irtibat bilgilerimiz alışveriş öncesinde alıcılara iletilmiyor. Bize mesaj yoluyla ulaşarak merak ettiğiniz konular hakkındaki sorularınızı sorabilirsiniz. Alışveriş tamamlandıktan sonra Bana Özel/Durum sayfanızdaki Satış Sözleşmesi linkinden irtibat bilgilerimize ulaşabilirsiniz

prapazar.com pazaryeri N11 entegrasyonu
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

toptan su arıtma

,

toptan su arıtma cihazı

,

su arıtma servisi

su arıtma

Bu Ürünlerde İlginizi Çekebilir.


Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.